Vilgaria server : GTA san andreas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vilgaria server Gta san andreas With IP adress: 94.23.49.203:7781
 
PříjemGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Hledat
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Klíèová slova
Poslední téma
» Nápad na total restart clanu a domů By-Koblih_CZ
Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. EmptyFri Jun 03, 2016 8:15 am pro Koblih_CZ

» Žádost o Práva
Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. EmptyFri Jun 03, 2016 8:11 am pro Koblih_CZ

» Žiadosť o Administrátora.
Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. EmptySat May 28, 2016 1:36 pm pro RPdomc

» Zadost o admina: BananaGames153
Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. EmptyFri Apr 22, 2016 5:24 pm pro Koblih_CZ

» nápad ohledně ztížení hry na serveru-nápad ohledně aktivity hráčů
Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. EmptySat Apr 16, 2016 7:11 pm pro Koblih_CZ

» Důvod mé neaktivity By:Koblih
Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. EmptySat Apr 16, 2016 7:09 pm pro Koblih_CZ

» Vyloučen administrátor Cavalier z AoV
Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. EmptyThu Mar 24, 2016 5:30 pm pro RoGer

» Prihlaska na admina
Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. EmptyWed Mar 23, 2016 10:34 am pro Koblih_CZ

» žádost o Rcon nebo o přístup ke složkám serveru By: Koblih_CZ
Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. EmptyMon Mar 07, 2016 7:50 pm pro Koblih_CZ

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Similar topics

 

 Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další.

Goto down 
4 posters

Přijde Vám Vegance normální?
>Ano
Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. I_vote_lcap50%Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
>Ne
Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. I_vote_lcap50%Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
>Veganceho jsem neviděl, ale podle screenů nevypadá normální
Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. I_vote_lcap0%Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 2
 
Poll closed

AutorZpráva
NakedBitch
Pokročilý
Pokročilý
NakedBitch


Poèet pøíspìvkù : 9
Points : 19
Join date : 01. 11. 15

Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. Empty
PříspěvekPředmět: Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další.   Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. EmptySat Nov 14, 2015 12:51 pm

Zdravím. Jak jistě víte, od včera (13.11 [Pátek 13.] ) do mě začal kidat hráč jménem Vegance, že jsem prý hacker a takový sra**y. Včera také část viděl RoGer. Sám mi říkal, ať si nenechám srát na hlavu, tak jsem ho mutoval po uvážení. Dnes v poledne (okolo 12:00) do mě Vegance zas kidal, že jsem cheater, a poté kidal i do ostatních hráčů. Kvůli Vegancemu zde přestal hrát nejméně jeden hráč. Příjde vám to normální? Aby tady někdo odpuzoval hráče? Mě tedy ne. Jsem na serveru aktivní co nejvíc, dělám eventy pro lidi, aby tu nebyla nuda, ale následně uvidí v Player Listu: NakedBitch, tak ihned se Vegance napojí na server, začne neustále všechny zabíjet a nadávat mi, jakej jsem cheater atd atd...

Doporučený trest: Timeban na 30 Dní. Zdá se vám to moc? Mě ne. Jednou jsem dostal ban na nejmenovaném serveru za nadávky na 30 dní a uvědomil jsem si to, administrátorů jsem si najednou vážil, serveru neméně.

Když tak nad tím přemýšlím, ani se nedivím Kolummbovi, že Vegancovi dal ban. (za to dostal Kolummbo ban) Neudržel se. Já jsem mu chtěl taky dát ban, ale ovládám se a snažím se chovat profesionálně...

Screeny:
Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. RRrMNos
Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. JoFkUnk
Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. ZLKfQPw
Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. WRdbY6t
Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. 1a1cZzp
Návrat nahoru Goto down
Vegance
ARMY team
ARMY team
Vegance


Poèet pøíspìvkù : 64
Points : 76
Join date : 18. 10. 15
Age : 24
Location : Slovakia

Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další.   Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. EmptySat Nov 14, 2015 1:45 pm

Chlpače , ja sa chovám ku A-teamu slušne , len k tebe nie . Dôvod ? Pretože si cheaterko hnusný s0beit používaš ako najslabší hráč . Potom sa čuduj ty tupec . A mute na 1500s ? Za to že som ti povedal , že si cheaterko ? A ban na 30 dni ? Tak ty sa uvedom už . Frajerko si myslíš že teraz vlastníš server alebo čo ? A odpudzujem ľudi ? Ty mu dovolíš spawnkill , ja som si to natočil , takže to dám rogerovi . Spawn kill je zakázaný a ty mu to dovolíš a ja odpudzujem ľudí hej . Tak si ma dostal. Akurát som čestný ty cheaterko . Daj mi ban prosím ak sa ti bude lepšie dýchať , pretože cheaterka u A-teamu nevydržím .
Návrat nahoru Goto down
Vegance
ARMY team
ARMY team
Vegance


Poèet pøíspìvkù : 64
Points : 76
Join date : 18. 10. 15
Age : 24
Location : Slovakia

Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další.   Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. EmptySat Nov 14, 2015 1:49 pm

+ sneužívaš práva . Dôkaz mám . Potom to hodím rogerovi.
+ neovládaš pravidlá
Návrat nahoru Goto down
RoGer
Admin
Admin
RoGer


Poèet pøíspìvkù : 259
Points : 352
Join date : 28. 03. 15
Age : 29
Location : czech republic

Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další.   Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. EmptySat Nov 14, 2015 2:58 pm

Report budu řešit ... nicméně +tomas555 když tam píše že už tam nebude hrát tak ať nehraje mě to nezajímá , proč to tam píše 5 x ?... tomas5555 = znám ho více jak vy všichni dohormady a vím  jaky je , urazí se , jde pryč a pak zase příádje stejně .

+ o kolummbovi mi ani nemluv skurvys** vyje*any -_- pokud mě chcete nasra*

+ jinak report beru navědomí a budu vymýšlet tresty , zatím to vidím že mi chce někdo něco ještě říct takže počkám
Návrat nahoru Goto down
https://vilgaria-clan.forumczech.com
tomas5555
nováček
nováček



Poèet pøíspìvkù : 7
Points : 15
Join date : 31. 10. 15

Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další.   Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. EmptySun Nov 15, 2015 12:44 pm

ja som to tam 5x nenapísal takže tak -.-
Návrat nahoru Goto down
RoGer
Admin
Admin
RoGer


Poèet pøíspìvkù : 259
Points : 352
Join date : 28. 03. 15
Age : 29
Location : czech republic

Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další.   Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. EmptySun Nov 15, 2015 1:28 pm

pokud se ti server nelíbí tak tam nehraj , nikdo tě nenutí , to že ti někdo vadí neznamená že budeš porušovat pravidla serveru a ještě psát že tam nebudeš hrát , nikoho to nezajímá .

pokud ti někdo vadí nepiš vypni chat dej /hideme a hotovo
Návrat nahoru Goto down
https://vilgaria-clan.forumczech.com
RoGer
Admin
Admin
RoGer


Poèet pøíspìvkù : 259
Points : 352
Join date : 28. 03. 15
Age : 29
Location : czech republic

Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další.   Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. EmptyMon Nov 16, 2015 9:03 am

lock.
Návrat nahoru Goto down
https://vilgaria-clan.forumczech.com
Sponsored content





Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další.   Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další. Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vegance - Odpuzování hráčů od serveru, opakované provokace, obcházení mute a další.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» nápad ohledně ztížení hry na serveru-nápad ohledně aktivity hráčů
» Web Serveru
» FanPage Serveru

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vilgaria server : GTA san andreas :: OSTATNÍ diskuze [RoGer]-
Přejdi na: