Vilgaria server : GTA san andreas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vilgaria server Gta san andreas With IP adress: 94.23.49.203:7781
 
PříjemGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Hledat
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Klíèová slova
Poslední téma
» Nápad na total restart clanu a domů By-Koblih_CZ
Žádost o post Administrátora - NakedBitch EmptyFri Jun 03, 2016 8:15 am pro Koblih_CZ

» Žádost o Práva
Žádost o post Administrátora - NakedBitch EmptyFri Jun 03, 2016 8:11 am pro Koblih_CZ

» Žiadosť o Administrátora.
Žádost o post Administrátora - NakedBitch EmptySat May 28, 2016 1:36 pm pro RPdomc

» Zadost o admina: BananaGames153
Žádost o post Administrátora - NakedBitch EmptyFri Apr 22, 2016 5:24 pm pro Koblih_CZ

» nápad ohledně ztížení hry na serveru-nápad ohledně aktivity hráčů
Žádost o post Administrátora - NakedBitch EmptySat Apr 16, 2016 7:11 pm pro Koblih_CZ

» Důvod mé neaktivity By:Koblih
Žádost o post Administrátora - NakedBitch EmptySat Apr 16, 2016 7:09 pm pro Koblih_CZ

» Vyloučen administrátor Cavalier z AoV
Žádost o post Administrátora - NakedBitch EmptyThu Mar 24, 2016 5:30 pm pro RoGer

» Prihlaska na admina
Žádost o post Administrátora - NakedBitch EmptyWed Mar 23, 2016 10:34 am pro Koblih_CZ

» žádost o Rcon nebo o přístup ke složkám serveru By: Koblih_CZ
Žádost o post Administrátora - NakedBitch EmptyMon Mar 07, 2016 7:50 pm pro Koblih_CZ

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Similar topics

 

 Žádost o post Administrátora - NakedBitch

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
NakedBitch
Pokročilý
Pokročilý
NakedBitch


Poèet pøíspìvkù : 9
Points : 19
Join date : 01. 11. 15

Žádost o post Administrátora - NakedBitch Empty
PříspěvekPředmět: Žádost o post Administrátora - NakedBitch   Žádost o post Administrátora - NakedBitch EmptySun Nov 01, 2015 9:35 pm

::::::::::::::::::::ZAKLADNÍ OTÁZKY:::::::::::::::::::::::::::::

1)
-> Které zbarně nejraději používate? : Upilovaná brokovnice, M4, Desert Eagle, Raketomet :3
-> Proč chcete být správce serveru? : Nechci semka psát jako ostatní ''baví mě pomáhat lidem''. Řeknu to prostě narovinu. Někteří administrátoři, to nezvládají. (Bohužel se v A-Teamu najdou i ti, co neumí ani gramatiku) Nestíhají eventy a nesledují server, jak se řekne, z třetí osoby. Například spectating a tak podobně. Většina si zde pouze hraje podle svého, kupuje drahé domy a dělá velké hochy, že jsou adminitrátoři, a že mohou vše.
Co ode mne můžete čekat?
-Kvalitní Eventy, promyšlené, nebudou hádky.
-Kontrola serveru z třetí osoby. Jak jsem již popsal výše.
-Správná gramatická orientace.
- (Pokud budete chtít, upravím vám i trochu web, protože, přiznejme si to, je to nepřehledný a všude jsou pravopisný chyby.)
-> Kolik je vám let? : 16
-> Už jste někdy byli zakázáni nebo vzkopnuti ze serveru jiným adminem? : Ano, párkrát, když se nejmenovaný člen Staff Teamu (Jménem Kolumbo) nasral a párkrát mě vykickoval.
-> Máte čas se na server? : Ano, zhruba tak 5-8 hodinek o pracovním dni, o výkendu 7-15
-> Vaše jméno na serveru: NakedBitch

::::::::::::::::::ADMIN OTÁZKY :::::::::::::::
-> Co uděláte když zahlídnete v chatu něčí heslo/login (jakýkoliv) ? : Smažu chat, popřípadě napíšu nováčkovi do PM, aby si heslo radši změnil, protože někdo to mohl vidět.
-> Co uděláte , když zahlídnete cheatera , hackera , nebo hráče využivající parkour mod?: Udělám to, co dělá RoGer. /ban ID. Wink (Yes, I'm bitch)
-> Jak se zachováte , kdež zahlídnete administr¨átora zneužívat admin LVL , nebo porušovat pravidla ?: Upomenu ho, aby to nedělal, jelikož nechci trhat partu a nejsem svině. Pokud by to ovšem opakoval a ignoroval mě, vyscreenuju a pošlu ó velkému RoGerovi.
-> Jak se zachováte při nátlaku nováčku na serveru ? : Poradím, aby si zapli /tutorial nebo /pomoc. Popřípadě kdyby něco nevěděli, rád jim řeknu, jak si rychle vydělat, popřípadě, kde koupit GPS atd...

Tak, to je asi vše. Já jsem se zde rozepsal, jelikož a protože žádost nechci mít jako ostatní, krátkou, hotovou za 2 minuty. Zde můžete vidět, že já o post administrátora dost stojím. Ale, můžete mi říkat, že nábor je zavřený, že to podávat nemám co? Jelikož dnes Kolummbo nedobrovolně odešel z Admin Teamu (Jinak nazývaný Staff Team), tak si myslím, že by se pro mne místo vešlo. Pokud ovšem ne, nevadí, nebudu na Vás nijak naštvaný. Ještě, než přestanete číst, rád bych Vás upozornil, že jsem docela upřímný, a někomu se to nemusí líbit. (O tý upřímnosti jste si mohli přečíst nahoře.) No, ale každopádně. Když řeknu, že tento web vypadá docela hrozně, neurvěte mi hlavu, já to tak cítím a já za svůj názor bojuji a snažím se cokoliv udělat, abych ten názor přestal mít. Například pomoct s webem, dodělat věci atd.


Naposledy upravil NakedBitch dne Sun Nov 01, 2015 9:36 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : (zapoměl jsem na ty zbraně, co mám nejvíc rád :D))
Návrat nahoru Goto down
RoGer
Admin
Admin
RoGer


Poèet pøíspìvkù : 259
Points : 352
Join date : 28. 03. 15
Age : 29
Location : czech republic

Žádost o post Administrátora - NakedBitch Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o post Administrátora - NakedBitch   Žádost o post Administrátora - NakedBitch EmptySun Nov 01, 2015 10:39 pm

Jde vidět že sis s tím dal práci . Nejprve ale musíme vyřídit tvůj unban .
jinak za mě ano
Návrat nahoru Goto down
https://vilgaria-clan.forumczech.com
SalilSawrim
nováček
nováček



Poèet pøíspìvkù : 5
Points : 9
Join date : 29. 10. 15

Žádost o post Administrátora - NakedBitch Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o post Administrátora - NakedBitch   Žádost o post Administrátora - NakedBitch EmptyMon Nov 02, 2015 3:18 pm

Za mě ano.....pěkně napsané...rozhodně ano.Budu rád,když budu mít tohoto admina v administrátorství Very Happy
Návrat nahoru Goto down
RoGer
Admin
Admin
RoGer


Poèet pøíspìvkù : 259
Points : 352
Join date : 28. 03. 15
Age : 29
Location : czech republic

Žádost o post Administrátora - NakedBitch Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o post Administrátora - NakedBitch   Žádost o post Administrátora - NakedBitch EmptyMon Nov 02, 2015 10:46 pm

PŘIJAT
Návrat nahoru Goto down
https://vilgaria-clan.forumczech.com
Sponsored content





Žádost o post Administrátora - NakedBitch Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o post Administrátora - NakedBitch   Žádost o post Administrátora - NakedBitch Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Žádost o post Administrátora - NakedBitch
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Žádost na post Administratora
» Nábor na post administrátora
» Zadost o administratora

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vilgaria server : GTA san andreas :: server <> (QwS) :: NÁBOR NOVÝCH ADMINÚ [RoGer,Tomas5555]-
Přejdi na: